Apartamenty w Marczycach

Dla osób lubiących wiejskie klimaty przygotowaliśmy dwa komfortowe apartamenty(apartament I na parterze,apartament II -dwupoziomowy na piętrze) w pięknym, nowym domu zbudowanym w stylu starych sudeckich chat. Każdy z apartamentów ma osobne ,niezależne wejście.Apartamenty nie mają wspólnych powierzchni.Obiekt położony jest w malowniczej wiosce Marczyce, 4 km od Term Cieplickich, na działce o powierzchni 1,5 ha, w tym 0,32 ha lasu. Góruje majestatycznie nad pozostałymi zabudowaniami wioski. Marczyce leżą przy drodze z Cieplic do Karpacza, na wysokości zbiornika Sosnówka.

 

Apartament na parterze – powierzchnia 65 m2, dwie sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, przedpokój i łazienka. Wejście do mieszkania przez tzw.przyzbę. Całość stylowo urządzona z wieloma elementami z drewna. Z pokoju dziennego wyjście na duży taras. Ten apartament jest dla 2 do 6 osób.

Apartament na piętrze – to apartament dwupoziomowy. Poziom pierwszy o powierzchni 65 m2 i poziom drugi o powierzchni 30 m2 . Powierzchnię poziomu pierwszego wypełniają dwie sypialnie, pokój dzienny, kuchnia, przedpokój i łazienka. Poziom drugi to sypialnia dla dwóch do czterech osób(dwa łóżka pojedyncze i dwa materace/futon japoński) oraz  kącik wypoczynkowy (karciany). Apartament ten jest dla 4 – 8 osób.

Zarówno z poziomu pierwszego jak i drugiego są wyjścia na balkony, z których roztacza się piękny widok na Karkonosze.

Oba apartamenty wyposażone są podobnie. Pierwsza sypialnia w łóżko małżeńskie, druga w dwa jednoosobowe łóżka. W pokojach dziennych znajdują się duże rozkładane sofy(z funkcją spania dla dwóch osób).W każdej kuchni jest lodówka, zmywarka, płyta indukcyjna, mikrofalówka i niezbędne wyposażenie kuchni. W wyposażeniu obiektu jest także pralka. Jej wykorzystanie jest płatne i następuje po uzgodnieniu z właścicielami.Z naszej działki mamy piękny widok na Śnieżne Kotły, Szrenicę, Zamek Chojnik. Marczyce są wspaniałym punktem wypadowym do wszystkich atrakcji Kotliny Jeleniogórskiej. W okolicy (ok 1 km) są sklep Biedronka,Dino ,Zajazd Folko, i restauracja Aquakultura (3 km). Najbliższą atrakcją turystyczną jest Zamek Księcia Henryka. Od nas prowadzi tam niebieski szlak, a cel osiąga się po niespełna 30 minutach spaceru. Z wieży Zamku Henryka rozciąga się wspaniały widok na Karkonosze, Zbiornik Sosnówka, Kotlinę Jeleniogórską.

Zapraszamy do spędzenia miłych chwil w naszych apartamentach.

 

Apartament na parterze. 

 

Apartament na piętrze.

 

Apartament latem.

 

Apartament zimą.