Domek w Marczycach

Domek z fantastycznym widokiem na Karkonosze w Marczycach nad zalewem Sosnówka.

Spełniając życzenia naszych Gości i mając na uwadze to , że coraz trudniej jest nam mówić „ niestety nie mamy już wolnych miejsc „ , oddajemy do Ich dyspozycji domek na górce z jeszcze szerszą panoramą na Karkonosze.

Nasz nowy domek architektonicznie nawiązuje do obiektu , który znajduje się już na tej działce. Domek stanowi jedną funkcjonalną całość i tak też jest wynajmowany. Maksymalna ilość gości jaką możemy w nim przyjąć to 8 osób. Powierzchnia całkowita 100 m2, trzy kondygnacje ( parter, piętro i poddasze ).

Parter : przyzba , pokój dzienny ,łazienka z WC i kuchnia.

Piętro : dwie duże sypialnie , sypialnia dla dziecka , łazienka z prysznicem i WC. W pierwszej sypialni są dwa pojedyncze łóżka oraz kącik wypoczynkowy. Dużą atrakcją tego pomieszczenia jest wyjście z niego na balkon( ca. 8,5 m2) , z którego rozpościera się wspaniały widok na Karkonosze ( Śnieżne Kotły ,Szrenica, Zamek Chojnik ).

Druga sypialnia wyposażona jest w jedno łóżko podwójne. Sypialnia ta połączona jest z małym pomieszczeniem (sypialnią – gabinetem).Doskonale spełnia ono rolę sypialni dla dziecka(dzieci) obok sypialni rodziców.

Poddasze jest miejscem noclegowym dla dwóch osób . W drugiej części tego pomieszczenia zlokalizowaliśmy kącik wypoczynkowy ( karciany ) .Także z tego miejsca widok na góry jest niepowtarzalny. Kuchnię wyposażyliśmy w niezbędne akcesoria kuchenne oraz w lodówkę, zmywarkę do naczyń , mikrofalówkę z funkcją grilla, ekspres do kawy , czajnik elektryczny oraz płytę indukcyjną .W naszym obiekcie możliwe jest korzystanie z pralki. Usługę tę wykonujemy za dodatkową opłatą.